Seriale

Ashley Eckstein opowiada o tym, jak ikoniczną postacią stała się Ahsoka

ahsoka-tano-star-wars-the-clone-wars-rebels-ashley-eckstein

Nie ulega wątpliwości, że Ahsoka Tano to jedna z najpopularniejszych postaci ze świata Gwiezdnych wojen, która nie pojawiła się dotąd w filmach (przynajmniej fizycznie). Na temat jej znacznego statusu w fandomie wypowiedziała się niedawno Ashley Eckstein, będąca głosem bohaterki we wszystkich animacjach.

W wywiadzie udzielonym ComicBook Nation Podcast aktorka mówi:

„[Ahsoka – przyp. red.] stała się bardzo wpływowa i inspirująca dla ludzi na całym świecie. Coś w niej jest. Kiedy odeszła z Zakonu Jedi w piątym sezonie, połączyła się z widzami na zupełnie innym poziomie – wtedy zaczęłam też dostawać opowieści od fanów o tym, jak Ahsoka zmieniła lub ocaliła ich życie. Od początku wiedziałam, jak przełomową postacią będzie, więc poświęciłam jej wiele mojego serca, duszy i życia. Dosłownie stała się częścią mnie, widzę, jak wiele dobrego zrobiła i uważam za ogromny przywilej bycie częścią uniwersum Gwiezdnych wojen. Tak bardzo chcę się dobrze spisać i być rzeczywistą wersją Ahsoki, ale kiedy ona odeszła pod koniec piątego sezonu, dopiero wówczas naprawdę zobaczyłam, jak duży wpływ ma na życie ludzi.”

Ashley wspomniała też, że chciałaby kontynuować swoiste dziedzictwo Ahsoki i udzielać się w rzeczach z nią związanych – czy to jako lektorka książek jej poświęconych, czy też autorka. Ostatnio napisała książkę I Am a Padawan, a poza tym możemy ją usłyszeć w trwającym właśnie ostatnim sezonie The Clone Wars, w którym Ahsoka odgrywa istotną rolę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.