Gry

„Jedi Outcast” i „Jedi Academy” w wersjach pudełkowych zmierzają na PC oraz konsole PS4 i Nintendo Switch

katarn-jedi-outcast

Firma Limited Run Games, znana przede wszystkim z wydawania reedycji kultowych gier, przygotowała niespodziankę dla fanów Gwiezdnych wojen. Do sprzedaży na konsole nowej generacji trafią pudełkowe wersje dwóch części kultowego cyklu Jedi Knight, czyli Jedi Outcast i Jedi Academy.

Preorder na wydanie obu gier na konsole PS4 oraz Nintendo Switch będzie można składać od 24 kwietnia. W ofercie znajdzie się zarówno tradycyjne wydanie z samą grą, jak i limitowane wydanie Premium, w którym znajdzie się szereg dodatków – od steelbooka, przez plakat i grafiki koncepcyjne, po broszurę ze wspomnieniami na temat gry.

jedi-outcast-jedi-academy-limited-run-pc

Wydawcy przygotowali także niespodziankę dla fanów serii korzystających z pecetów. W ograniczonej ilości, także od 24 kwietnia, będzie dostępne wydanie obu gier w pudełku stylizowanym na opakowania figurek z lat 90.

Wszystkie niezbędne informacje o wydaniu Jedi Outcast znajdziecie pod tym linkiem, a o Jedi Academy pod tym. Przy okazji przypominamy o naszych recenzjach obu tytułów – odpowiednio tu i tu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.