Seriale

W Dzień Star Wars zadebiutuje dokument o powstaniu „The Mandalorian” oraz finał „The Clone Wars”

Przed fanami odległej galaktyki kolejna niespodzianka. Jak poinformowała właśnie oficjalna strona StarWars.com, w Święto Gwiezdnych wojen, czyli 4 maja, na platformie Disney+ zadebiutuje ośmioodcinkowy dokument, dzięki któremu zajrzymy za kulisy powstawania 1. sezonu The Mandalorian. Produkcja będzie nosiła nazwę Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian.

Producent wykonawczy Mandalorianina, Jon Favreau, zaprosił obsadę i ekipę do podzielenia się spojrzeniem na tworzenie serii, która szybko stała się fenomenem popkulturowym po premierze w listopadzie ubiegłego roku. Każdy epizod będzie eksplorował inny aspekt pierwszego gwiezdnowojennego serialu live-action poprzez wywiady, nieukazywane wcześniej materiały zza kulis i rozmowy przy stole prowadzone przez samego Favreau.

Co więcej, dowiadujemy się również, że tego samego dnia zadebiutuje ostatni odcinek najnowszego sezonu Wojen klonów, a więc o kilka dni szybciej, niż stałoby się to według tradycyjnego porządku publikacji.

May the 4th jest już za pasem i w najbliższych tygodniach z pewnością będziemy poznawać kolejne atrakcje, jakie twórcy zaplanowali dla fanów marki w związku z jej świętem. Obserwujcie nas regularnie, ponieważ z pewnością będziemy Was na bieżąco o wszystkim informować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.