Seriale

Rosario Dawson odnosi się do plotek na temat jej roli jako Ahsoki Tano w serialach live-action

Jakiś czas temu informowaliśmy o plotkach na temat rzekomego zakontraktowania Rosario Dawson do roli Ahsoki Tano w 2. sezonie The Mandalorian oraz innych gwiezdnowojennych projektach realizowanych dla platformy streamingowej Disney+. W ostatnich dniach aktorka odniosła się do przecieków w rozmowie z magazynem Variety.

Na pytanie o jej zaangażowanie do roli w serialu Dawson odparła:

„Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale jeśli się uda, będę bardzo szczęśliwa. Ekscytuje mnie myśl, że mogę zostać zaangażowana do roli. Jeżeli wszystko się powiedzie, to na milion procent będzie to zasługa fanów.”

Wygląda na to, że plotki sprzed paru tygodni kryły w sobie ziarno prawdy – w przeciwnym wypadku Rosario z pewnością nie podjęłaby tak ochoczo temu poruszonego przez dziennikarzy.

Nowy sezon Mandalorianina, w którym rzekomo ma pojawić się Ahsoka grana przez Dawson, planowo zadebiutuje na Disney+ w październiku bieżącego roku. Za to w najbliższy piątek ujrzymy bohaterkę w wersji animowanej, gdyż w ramach The Clone Wars obejrzymy ostatni arc związany z Oblężeniem Mandalory.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.