Gry

Zdradzono datę premiery „Star Wars Episode I: Racer” na PS4 i Switcha

star-wars-episode-1-racer-remade

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o pudełkowym wydaniu Jedi Outcast i Jedi Academy na konsole nowej generacji, jednak to niejedyna klasyczna gra spod szyldu Gwiezdnych wojen, która doczeka się ponownego wydania. Następny w kolejce jest Star Wars Episode I: Racer.

Oryginał zadebiutował na rynku na konsoli Nintendo 64 w 1999 roku, a chwilę później pojawił się na pozostałych platformach. Do tej pory gra uznawana jest za jeden z najbardziej kultowych tytułów Star Wars. Nowa wersja gry, zawierająca kilka usprawnień, w tym dostosowanie do nowoczesnych rozdzielczości oraz unowocześnione sterowanie ścigaczem, zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już niedługo, bowiem 12 maja.

Za współczesny port gry odpowiada deweloper Aspyr. Wywiad z jednym z producentów portu – Jamesem Vicarim – możecie przeczytać na oficjalnej stronie StarWars.com.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.