Gry

„Battlefront II” – aktualizacja „Battle of Scarif” ponownie przesunięta

Pod koniec marca twórcy Star Wars: Battlefront II poinformowali nas o przesunięciu premiery aktualizacji zatytułowanej Battle of Scarif na połowę kwietnia. Opóźnienia miały wynikać z trudności związanych z koniecznością przeniesienia prac nad grą do domów deweloperów, na co z kolei wpłynęła trwająca obecnie pandemia COVID-19. Wkroczyliśmy już w drugą połowę kwietnia, a oficjalny profil EA Star Wars przekazał na Twitterze informację o ponownym przesunięciu publikacji patcha.

Jak dowiadujemy się z tweeta, update ma pojawić się „później w tym miesiącu”, jednak nie wyznaczono żadnej konkretnej daty, więc może się to stać kiedykolwiek na przestrzeni kolejnych dwóch tygodni. To samo tyczy się Transmisji dla społeczności, która ma przybliżyć graczom szczegóły nowej zawartości.

Fanom gry ponownie pozostaje wykazać się zrozumieniem w obliczu sytuacji, z jaką boryka się teraz niemal każda branża na świecie, cierpliwe oczekując na dobre wieści. Jednakże z pewnością nie ułatwiały tego trwające przez kilka ostatnich dni problemy z serwerami EA, przez które nie działał między innymi Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.