Seriale

Stellan Skarsgard i Kyle Soller dołączają do obsady serialu o Cassianie

stellan-skarsgard-kyle-soller-cassian

Coraz to więcej wieści napływa do nas w ostatnim czasie na temat serialu o rebelianckim agencie Cassianie Andorze. Dzisiaj możemy poinformować Was o dwójce nowych aktorów, którzy znaleźli się w obsadzie produkcji.

Według portalu Variety są nimi Stellan Skarsgard i Kyle Soller. Tego pierwszego można kojarzyć m.in. z serialu Czarnobyl czy filmów kinowego uniwersum Marvela, z kolei drugi artysta jest najbardziej znany z serialu Poldark. Rozmowy w sprawie kontraktów są rzekomo już na ostatnim etapie i domykane są wszelkie formalności. Brakuje jednak doniesień, w kogo mieliby się wcielić.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Tony Gilroy, który przez wprowadzenie zmian w scenariuszu i reżyserię ogromnych dokrętek odpowiada za ostateczny kształt Łotra 1, nie tylko wyreżyseruje kilka odcinków, ale napisze także pilotażowy epizod serialu.

W główne role Cassiana oraz K-2SO wcielą się oczywiście znani z Rogue One Diego Luna i Alan Tudyk. Premiera serialu planowana jest na 2021 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.