Seriale

George Lucas chwali finałowy sezon „The Clone Wars”

George Lucas śledzi ostatni sezon The Clone Wars i okazuje się, że podoba mu się to, co do tej pory mógł tam zobaczyć. Tak przynajmniej twierdzi Sam Witwer, będący głosem Dartha Maula w serialu animowanym. Aktor udzielił niedawno wywiadu serwisowi Star Wars Holocron, gdzie wyjawił, że Lucas jest w stałym kontakcie z producentem wykonawczym serii, Dave’em Filonim, przez cały okres publikacji nowych odcinków. Witwer ma nadzieję usłyszeć więcej pozytywnego feedbacku od Ojca Gwiezdnych wojen, gdy Oblężenie Mandalory dobiegnie końca.

„George dzwoni do Dave’a Filoniego i na bieżąco przekazuje mu swoje pozytywne odczucia na temat kolejnych odcinków. Naprawdę mam nadzieję, że będzie równie pozytywnie nastawiony, gdy sezon się zakończy. Ten serial ma szczególne miejsce w sercu George’a. Był bardzo szczęśliwy, kiedy zaczynaliśmy pracę nad nim, a my byliśmy zachwyceni tym, że możemy realizować jego pomysły… George dawał wskazówki, a one były tłumaczone i przekazywane nam przez Dave’a. Potem z tej wiedzy czerpali aktorzy, animatorzy i reszta ekipy. Fajnie jest oglądać Oblężenie Mandalory, bo po prostu czuje się, że jest takie czyste w swoich intencjach… To ostatnie Gwiezdne wojny wyprodukowane przez George’a Lucasa. Ostatnie Gwiezdne wojny z jego odciskami palców. Naprawdę cieszy mnie, że George dobrze reaguje na najnowszy sezon Wojen klonów i podoba mu się to, jak do tej pory toczył się serial. Mam nadzieję, że spodoba mu się również nasz finał, ponieważ jest to dla nas naprawdę ważne.”

Dziesiąty odcinek finałowego sezonu The Clone Wars zadebiutuje już w najbliższy piątek (24 kwietnia) na platformie streamingowej Disney+. Będziemy mogli śledzić dalsze losy Oblężenie Mandalory.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.