Seriale

„The Clone Wars” – klip i opis odcinka „The Phantom Apprentice”, twórca zapowiada najlepszy odcinek w historii serii

maul-ahsoka-clone-wars-phantom-apprentice-siege-of-mandalore

Przed nami drugi z czterech odcinków finałowego arcu o Oblężeniu Mandalory. Twórcy Wojen klonów tradycyjnie podzielili się z nami krótkim klipem oraz opisem fabularnym epizodu, a niektórzy z nich starają się podsycić w fanach ekscytację, określając odcinek mianem najlepszego w historii serialu.

Opis:

Ahsoka przewodzi atakowi armii Republiki na siły Maula na Mandalorze, podczas gdy Maul wyczuwa nadciągający chaos i rozpoczyna przemyślaną grę, by zapewnić sobie przetrwanie.

W kwestii jakości nadchodzącego odcinka wypowiedział się Gianni Aliotti, który koordynuje zespoły zajmujące się w serialu oświetleniem oraz efektami specjalnymi.

„Cóż, jest poniedziałek. 5 dni dzieli nas od najlepszego epizodu Wojen klonów, jaki kiedykolwiek widzieliście. Możecie mnie trzymać w tej kwestii za słowo.”

Już w najbliższy piątek przekonamy się, czy słowa Aliottiego mają pokrycie w rzeczywistości. Do tego czasu macie jeszcze czas na nadrobienie pierwszej części arcu oraz przeczytanie naszej recenzji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.