Seriale

Wiemy, kiedy będzie rozgrywał się serial o Cassianie Andorze

W ostatni piątek ujawniono nowe nazwiska, które dołączą do obsady serialu o Cassianie Andorze – pośród nich znajduje się Genevieve O’Reilly, wcielająca się w Zemście Sithów i Łotrze 1 w postać Mon Mothmy. Wraz z powyższymi wieściami dotarły do nas także informacje o tym, kiedy dokładnie rozgrywa seria o kapitanie Rebelii.

Jak podaje StarWars.com, fabuła zostanie osadzona około pięć lat przed wydarzeniami znanymi z Łotra 1 i Nowej nadziei.

„Tony Gilroy, będący współscenarzystą filmu Rogue One, będzie pisał, reżyserował i pełnił funkcję showrunnera serialu, który rozgrywa się pięć lat przed wydarzeniami z Łotra 1. Pośród innych scenarzystów serialu znajdą się Dan Gilroy (Nightcrawler), Beau Willimon (House of Cards) i Stephen Schiff (The Americans).”

Premiera serialu nie została jeszcze ustalona, ale wcześniejsze plotki sugerowały, że powinniśmy spodziewać się go w 2021 roku. Dostępny będzie oczywiście za pośrednictwem platformy Disney+.

Jeśli interesuje Was chronologia pozostałych kanonicznych dzieł ze świata Star Wars, koniecznie zajrzyjcie do naszej osi czasu uniwersum.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.