Saga Star Wars

Zapowiedziano premierę „Skywalker. Odrodzenie” na Disney+ | Ujawniono zwiastun całej sagi Star Wars

Wytwórnie Disney i Lucasfilm zapowiedziały dziś, że od 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen, fani będą mogli cieszyć się całą Sagą Skywalkerów na platformie streamingowej Disney+. Do grona filmów z odległej galaktyki dołączy The Rise of Skywalker – można zatem powiedzieć, że rodzina nareszcie będzie w komplecie.

Ujawniono również zwiastun wszystkich produkcji, który możecie obejrzeć poniżej:

Co więcej, z okazji majowego święta użytkownicy platformy będą mogli cieszyć oko serią grafik koncepcyjnych ze wszystkich filmów i seriali uniwersum. Jak podaje StarWars.com:

Disney+ nie tylko udostępni nową treść, ale uhonoruje również stronę artystyczną Star Wars dzięki tygodniowemu wydarzeniu promującemu grafiki koncepcyjne. Podobnie jak w galerii pamiątkowej, grafika każdego filmu i serialu zostanie zaktualizowana 4 maja, aby zaprezentować oryginalne rysunki koncepcyjne. Od Nowej nadziei po The Mandalorian, w zaktualizowanych okładkach znajdą się prace znanych artystów, takich jak legendarny Ralph McQuarrie oraz zdobywca Oscara, autor i scenograf Doug Chiang.”

Póki co nie mamy informacji na temat premiery Disney+ w Polsce, ale wciąż jest szansa, że usługa streamingowa pojawi się w naszym kraju jeszcze w tym roku. Fani znad Wisły muszą jak na razie obejść się smakiem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.