Gry

Jak odblokować skórkę Rey „Resilient” w „Battlefront II”? Odnajdujemy ukryty Easter egg

Wczoraj zadebiutował ostatni patch do Star Wars: Battlefront II, a wraz z nim nowa zawartość, w tym mapa na planecie Scarif oraz garść skórek dla bohaterów i żołnierzy. Pośród nowych aparycji znalazły się dwie, które nie są natychmiast dostępne dla graczy – chodzi alternatywny wygląd Maula i Rey. O ile proces zdobycia tego pierwszego został dość łopatologicznie opisany przez twórców (5000 zabójstw postacią Maula), to skórkę Rey nie jest już tak łatwo pozyskać, ponieważ wymaga to wykonania kilku ściśle określonych czynności na mapie Takodana, prowadzących do odnalezienia sekretu w zamku Maz Kanaty.

Musimy przyznać, że deweloperzy całkiem sprytnie przemyśleli, jak rzucić ostatnie wyzwanie graczom – razem z finalną aktualizacją umożliwiono odblokowanie pomieszczenia, w którym Rey odnalazła miecz Luke’a Skywalkera w trakcie wydarzeń z Przebudzenia Mocy. Dostanie się do skrytki w katakumbach zamku powoduje zaliczenie wyzwania It Calls To You oraz odblokowanie skórki Resilient dla protagonistki trylogii Sequeli. Co więcej, odnajdziemy tam zdjęcie przedstawiające całą ekipę twórców odpowiedzialnych za powstanie Battlefront II.

Poniżej obejrzycie materiał wideo naszego autorstwa, w którym ukazujemy proces odblokowania Easter egga oraz omawianej skórki.

W ramach podpowiedzi dodamy, że najskuteczniej i najszybciej skin można odblokować w trybie kooperacji, grając jako Ruch Oporu.

Dajcie znać w komentarzach, czy podołaliście zadaniu!

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.