Gry

Nowe przecieki o sequelu „Jedi: Fallen Order” oraz grze „Project Maverick”

Po zakończeniu wsparcia Battlefronta II nie braknie pytań nie tylko o kontynuację tytułu, ale także o przyszłość gier spod szyldu Gwiezdnych wojen w ogóle. Na co zatem możemy czekać i jak długo?

Pierwszym, co przychodzi na myśl, jest oczywiście sequel bardzo dobrze przyjętego Jedi: Fallen Order. W swoim najnowszym poście, do którego link zamieszczamy poniżej, portal Bespin Bulletin potwierdza doniesienia sprzed niemal 3 miesięcy, jakoby premiera drugiej części przygód Cala Kestisa miała zadebiutować na rynku w 2022 roku, a więc rok przed wygaśnięciem umowy pomiędzy Lucasfilmem i EA.

Drugim projektem, o którym wiemy, jest tajemniczy Project Maverick. Różne źródła donoszą, że to mniejsza gra od studia EA Motive, niepowiązana z technologią VR. Według Bespin Bulletin premiera gry nastąpi w 2021 roku, a w dodatku ma to być symulator lotów bojowych – wygląda więc na to, że szykowany jest kanoniczny odpowiednik starego, dobrego Rogue Squadron.

https://www.instagram.com/p/B_kvUcOgFsT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Po doniesieniach o tym, że nie powinniśmy spodziewać się trzeciej odsłony Battlefronta, jakiekolwiek wieści na temat innych gier spod znaku Star Wars z pewnością będą ciepło przyjęte przez fanów zainteresowanych rozgrywką elektroniczną. Miejmy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą nam jakiekolwiek oficjalne zapowiedzi, które uspokoją nieco pełne niepewności nastroje.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.