Gry

Klasyczne gry Star Wars przecenione o 75% na GOG.com z okazji Dnia Gwiezdnych wojen

4 maja, czyli Dzień Gwiezdnych wojen, zbliża się wielkimi krokami, co czuć nie tylko w środowisku fanowskim, ale też za sprawą przeróżnych ofert promocyjnych, jakie wychodzą ze strony wydawców i sklepów internetowych. Do celebracji święta May the 4th swoją cegiełkę postanowił dołożyć także polski właściciel platformy GOG.com, która oferuje całą gamę klasycznych gier Star Wars z obniżką do nawet 75% wartości tytułu.

Jeśli macie ochotę odświeżyć sobie pozycje pokroju Knights of the Old Republic, Republic Commando lub Jedi Academy, to każdą z nich kupicie teraz za nieco ponad 14 zł (a Dark Forces czy Galactic Battlegrounds jeszcze taniej). Również miłośnicy gier z serii LEGO Star Wars mają w czym przebierać, ponieważ każda część kosztuje teraz raptem 20.29 zł.

Jak możemy wyczytać na stronie sklepu GOG.com, promocja potrwa jeszcze 5 dni, więc nie musicie się zanadto spieszyć, ale warto o niej pamiętać, by nie stracić szansy na uzupełnienie swojej gwiezdnowojennej biblioteki.

Jeśli wciąż mało Wam treści z odległej galaktyki, to StarWars.com rozdaje za darmo elektroniczną wersję powieści Queen’s Shadow, opowiadającej o Padmé Amidali jako członkini Senatu Galaktycznego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.