Saga Star Wars

Phil Szostak dzieli się szczegółowymi grafikami i opisem żółtego miecza Rey

Star-Wars-The-Rise-Skywalker-Rey-Yellow-Lightsaber

Nowy miecz Rey z The Rise of Skywalker dla jednych był sporym zaskoczeniem, zaś inni przyjęli go nieco chłodniej, zawiedzeni faktem, że pojawia się dopiero w ostatniej scenie trylogii. Mimo wszystko jest on dość wyjątkowy, nie tylko z uwagi na niespotykany dotąd w filmach żółty kolor, ale też nietypową konstrukcję.

To właśnie tę konstrukcję, po raz pierwszy w takich szczegółach, zaprezentował Phil Szostak, publikując grafiki tłumaczące szerzej mechanizmy działania oraz precyzyjnie wskazujące, które dokładnie części pałki Rey zostały wykorzystane w budowie miecza. Za pomysłem stworzenia oręża przy pomocy elementów pierwotnej broni bohaterki od początku optował rekwizytor Jamie Wilkinson.

„Główny rekwizytor Jamie Wilkinson zawsze mówił, że jeśli kiedykolwiek będziemy projektować miecz dla Rey, musi być on zrobiony z elementów jej laski, której używała odkąd tylko spotkaliśmy ją po raz pierwszy.”

Jakie były Wasze pierwsze reakcje na nowy miecz Rey Skywalker? Podobał się Wam czy raczej stawialibyście na nieco bardziej klasyczny wzór i kolor?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.