Gry

„Jedi: Fallen Order” – Respawn udostępnia duży patch z nową zawartością!

Sądziliście, że Upadły zakon powiedział ostatnie słowo w momencie swojej premiery? Błąd! Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen udostępniono dziś dużą aktualizację do gry, która wprowadza tonę nowej zawartości!

Jak informują twórcy z Respawn Entertainment, zaimplementowana została opcja Nowej Gry Plus, dzięki czemu będziemy mogli przeżywać przygody z odblokowanymi elementami kosmetycznymi od samego początku rozgrywki. Dodano także garść nowych przedmiotów kosmetycznych (w tym pancerz Cala Inkwizytora) oraz opcję wyzwań bitewnych, do których możemy wejść w trybie medytacji. Wyzwania polegać mają na pokonywaniu fal przeciwników oraz tworzeniu własnych scenariuszy starć z oponentami.

Poniżej obejrzycie zwiastun aktualizacji:

Update z zawartością możecie zacząć pobierać już w tej chwili na wszystkich dostępnych platformach. Udanej zabawy, padawani!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.