Seriale

Jeszcze jeden serial Star Wars na Disney+ oficjalnie w planach!

disney+-star-wars-female-character-series

Możliwe, że 4 maja 2020 roku fani świata Gwiezdnych wojen zapamiętają jako dzień, który przyniósł dobre wieści, ale raczej w formie potwierdzeń otrzymanych już wcześniej informacji. Dowiedzieliśmy się bowiem, iż Taika Waititi stanie za sterami jednego z nadchodzących filmowych projektów Lucasfilmu, zaś teraz potwierdziły się wcześniejsze plotki, mówiące o tym, że planowany jest nowy serial osadzony w uniwersum Star Wars.

Informacja ta dotarła do nas już pod koniec ubiegłego miesiąca: według wiarygodnych serwisów branżowych, Leslye Headland (Russian Doll) miała zostać zaangażowana do stworzenia jeszcze jednego serialu live action przeznaczonego na Disney+. Na oficjalnej witrynie Star Wars właśnie to potwierdzono – Headland będzie showrunnerką, producentką wykonawczą i scenarzystką projektu.

Jak na razie nie poświadczono o prawdziwości pozostałych informacji, które nieoficjalnymi ścieżkami dotarły do nas już w kwietniu, takich jak to, że serial ma być thrillerem z elementami sztuk walki, jego akcja ma toczyć się w czasie niewykorzystywanym przez dotychczas powstałe tytuły (chodzić mogłoby więc o erę High Republic), a pierwsze skrzypce grać będzie bohaterka. Możemy jednak założyć, że również i ta część doniesień była prawdziwa – trudno w końcu wyobrazić sobie, żeby różne portale niezależnie od siebie dotarły do prawdziwej informacji o twórczyni serialu i jednocześnie przekazały błędne informacje na temat podstawowych szczegółów.

Będzie to już czwarta produkcja serialowa live action debiutująca na Disney+. Jak dotąd mieliśmy okazję zobaczyć The Mandalorian, którego kolejne odcinki już powstają, a do tego od dłuższego czasu wiemy o tym, że tworzone są tytuły poświęcone postaciom Obi-Wana Kenobiego (Ewan McGregor) oraz Cassiana Andora (Diego Luna).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.