Seriale

Reżyser „Ant-Mana” i Robert Rodriguez wśród załogi 2. sezonu „The Mandalorian”

the-mandalorian-ant-man

Z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Star Wars, Lucasfilm podzielił się z nami podstawowymi informacjami dotyczącymi dwóch planowanych projektów – potwierdzono, iż Taika Waititi wyreżyseruje kinowy film, który napisze wraz z Krysty Wilson-Cairns, oraz że Leslye Headland stworzy nowy serial na Disney+. Z oficjalnych źródeł nie otrzymaliśmy jednak informacji dotyczących powstających już tytułów. Niedopatrzeniem tym na szczęście zajęli się ich twórcy.

Poznaliśmy dzięki temu nowych reżyserów, którzy dołączyli do załogi odpowiedzialnej za The Mandalorian na czas produkcji 2. sezonu serialu. Wiedzieliśmy już, że na swoje stanowiska powrócili Rick Famuyiwa oraz Dave Filoni. Jak się okazuje, poza nimi swój wkład w nadchodzącą porcję odcinków mieli również Peyton Reed (Ant-Man, Ant-Man and the Wasp) i Robert Rodriguez (Sin City, Alita: Battle Angel), czym obaj pochwalili się w mediach społecznościowych.

O udziale Roberta Rodrigueza była mowa już kilka miesięcy temu, jednak ówczesne doniesienia można było podawać w wątpliwość ze względu na fakt, iż wymieniany wtedy James Mangold stanowczo im zaprzeczył. Teraz jednak informacja przynajmniej częściowo okazała się prawdą – a kto wie, być może reżyser Ford v Ferrari i Logana oraz Bryce Dallas-Howard również stanęli za kamerami w czasie zdjęć do 2. sezonu Mandalorianina?

Nakręcone już odcinki składające się na następny sezon The Mandalorian są obecnie w postprodukcji. Premiery możemy spodziewać się, podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, w okolicach jesieni. Jednocześnie trwają też przygotowania do realizacji sezonu trzeciego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.