Seriale

[Plotka] Hayden Christensen powróci do Star Wars w serialu o Obi-Wanie

hayden-christensen-anakin-skywalker-darth-vader

Wygląda na to, że krótka rola głosowa w The Rise of Skywalker może nie być ostatnim występem Haydena Christensena w Gwiezdnych wojnach. Według ostatnich doniesień aktor wcielający się w Anakina Skywalkera prowadzi obecnie rozmowy z Lucasfilmem na temat powrotu do roli w serialu o Obi-Wanie Kenobim.

Jak przekazuje LRM Online, wytwórnia planuje ogłosić udział Christensena w nadchodzącym projekcie podczas tegorocznego Star Wars Celebration, kiedy to również miałaby potwierdzić zaangażowanie Rosario Dawson do roli Ahsoki w wersji live action. Co ciekawe, według portalu aktor miałby ponownie wystąpić jako Anakin Skywalker, a nie Darth Vader – oznaczałoby to zaledwie retrospekcję lub wizję (oraz potwierdziłoby, iż nasz primaaprilisowy żart nie był żartem proroczym). Oczywiście jednak na ten moment jest to jedynie plotka pochodząca z serwisu, w którego wiarygodność łatwo wątpić. Do informacji zalecamy podchodzić więc z możliwie jak największym dystansem.

Natomiast na pewno wiemy, iż serial poświęcony postaci Obi-Wana rzeczywiście powstaje. Swoją rolę z Mrocznego widma, Ataku klonów i Zemsty Sithów powtórzy oczywiście Ewan McGregor. Zdjęcia mają rozpocząć się w okolicach początku przyszłego roku, a całość wyreżyseruje Deborah Chow – dobrze znana już fanom Star Wars ze swojego udziału w produkcji The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.