Gry

Według EA „Jedi: Fallen Order” jest startem nowej franczyzy

Star-Wars-Fallen-Order-Cal

Jeśli przypadła wam do gustu ubiegłoroczna odsłona przygód Cala Kestisa, możecie powoli zacierać ręce na więcej. Podczas odbywającego się wczoraj zebrania omawiającego okresowe wyniki finansowe EA, CEO firmy – Andrew Wilson – zapowiedział, że gra Jedi: Fallen Order to start zupełnie nowej franczyzy.

Oznacza to przede wszystkim, że dostaniemy więcej gier należących do tej marki, w tym prawdopodobnie kontynuację historii Cala, o której sporo się plotkuje i według różnych źródeł ma pojawić się na rynku w 2022 roku. Oświadczenie szefa Electronic Arts to w zasadzie pierwsze oficjalne potwierdzenie, że taka kontynuacja będzie miała miejsce. Samo określenie franczyzy może także sugerować, że doczekamy się innych historii i bohaterów.

Nie ma co się dziwić takiemu obrotowi spraw – Upadły zakon nie tylko zebrał bardzo przychylne recenzje i spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, ale i zarobił na siebie wystarczająco dużo (ba, jego sprzedaż znacznie przewyższyła wstępne szacunki wydawcy). Skoro wobec marki Star Wars Jedi szykowane są na tyle długofalowe plany, można też spekulować, że oznacza to obustronną chęć przedłużenia umowy pomiędzy Lucasfilm/Disney i Electronic Arts.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.