Seriale

[Plotka] Temuera Morrison wystąpi w 2. sezonie „The Mandalorian” jako Boba Fett

temuera-morrison

Szokującą plotkę o powrocie Boby Fetta w serialu o przygodach Mandalorianina opublikował kilkanaście minut temu bardzo wiarygodny portal The Hollywood Reporter

Według ich źródła w Bobę miałby wcielić się Temuera Morrison, który w Ataku klonów użyczył twarzy Jango Fettowi i legionom klonów Republiki. Z racji tego, że Boba to także jego klon, wybór aktora wydaje się być oczywisty. Rola Fetta ma być stosunkowo mała i prawdopodobnie łączyć się ze sceną z finału piątego odcinka 1. sezonu, kiedy do martwej łowczyni nagród podchodzi tajemnicza postać.

Oczywiście nie można też wykluczyć, że plotka albo jej część nie są prawdziwe. Niewykluczone, że Boba przewinie się tylko w retrospekcjach. Ponadto w 2. sezonie ma pojawić się też Ahsoka Tano, a to może oznaczać towarzystwo Reksa, w którego także mógłby wcielić się Morrison.

Czy słynny łowca nagród, podobnie jak w Legendach, doczeka się wskrzeszenia? Przekonamy się o tym w październiku, kiedy na Disney+ zadebiutuje kolejny sezon The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.