Gry

Znamy datę premiery gry „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Oficjalny youtube’owy kanał Star Wars przypadkowo opublikował wczoraj zwiastun nadchodzącej gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, zdradzający jednocześnie datę premiery produkcji na konsolach Nintendo Switch, PS4, Xbox One oraz komputerach PC.

Jak ujawnił trailer, najnowsza odsłona LEGO Star Wars zadebiutuje 20 października 2020 roku. W związku z usunięciem materiału wideo nie możemy go Wam zaprezentować, ale skoro jest on już gotowy i publikacja została zaplanowana, to prawdopodobnie jego oficjalne ujawnienie nastąpi w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma być największą i najbardziej rozbudowaną grą z całej serii – nie tylko dlatego, że będzie zawierać zawartość ze wszystkich dziewięciu części sagi Skywalkerów, ale też ze względu na to, że umożliwi graczom swobodne zwiedzanie rozległego uniwersum odległej galaktyki oraz wybór rozgrywki jako jedna z 500 (sic!) postaci. Zadowoleni powinni być również gracze, który lepiej czują się z językiem polskim niż angielskim, ponieważ gra będzie posiadała pełną polską lokalizację.

Więcej na temat tytułu od TT Games przeczytacie w naszym ubiegłorocznym wpisie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.