Gry

„Battlefront II” doczeka się jeszcze jednego patcha

Jak się okazuje, Battlefront II nie został jeszcze w pełni odstawiony przez swoich twórców. W najbliższym czasie do gry zawita jeszcze jeden drobny patch.

Oczywiście nie ma co spodziewać się po nim nowej zawartości. Najprawdopodobniej będzie to standardowy po każdej większej aktualizacji fix, który naprawi wprowadzone przez nią błędy oraz poprawi balans w trybie Supremacji w Erze Rebelii. Spodziewane jest także obniżenie wymagań w wyzwaniu służącym do odblokowania najnowszej skórki dla Maula. Samo pojawienie się update’u jest zaskakujące, ponieważ parę dni temu twórcy sugerowali, iż będą próbować wprowadzać ewentualne poprawki z poziomu serwerów, gdyż nie mogą już tworzyć nowych aktualizacji do gry. Najwyraźniej wszystko jest kwestią chęci.

Więcej o aktualizacji oraz zdobywającej coraz większą popularność petycji w sprawie wznowienia wsparcia i dostarczenia nowej zawartości do gry możecie dowiedzieć się z poniższego materiału.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.