Dave Filoni o planach na ukazanie dalszych losów Sabine Wren

W ostatnich minutach serialu Star Wars: Rebelianci przeskoczyliśmy do czasów po wydarzeniach z Powrotu Jedi, aby dowiedzieć się, że Ashoka Tano i Sabine Wren wyruszają na poszukiwania Ezry Bridgera. Z kolei najnowsze plotki pozwalają przypuszczać, że istnieje szansa na ujrzenie Ahsoki kilka lat po tej scenie, gdyż była Jedi może pojawić się w 2. sezonie The Mandalorian. Co jednak z Sabine?

Biorąc pod uwagę jej historię związaną z ojczystą Mandalorą, zdrowy rozsądek podpowiada, że powinna w jakimś momencie skrzyżować ścieżki z Dinem Djarinem i „Baby Yodą”, ale do tej pory nie sugerowano nam nic oprócz obecności Rosario Dawson jako Ahsoki.

Podczas ostatniego wywiadu dla Deadline showrunner Wojen klonów, Rebeliantów i The Mandalorian, Dave Filoni, został zapytany o swoje przemyślenia na temat możliwości kontynuowania historii Sabine.

„Och, myślę, że to możliwe. To zdecydowanie coś, co zostawiłem sobie na koniec, po części dlatego, że zawsze lubię, gdy gdzieś w zanadrzu znajduje się jeszcze jedna historia do opowiedzenia.

Lubię przekazywanie opowieści w formie serii […]. Bardzo podoba mi się to, że ludzie myślą o tych historiach w taki sposób, w jaki sam kiedyś zastanawiałem się nad wieloma kwestiami. Jako dziecko rozmyślałem o tym, co się stało z Lukiem i wszystkimi moimi bohaterami po Powrocie Jedi. Myślę, że to naturalna część czerpania radości z takiej rozrywki. Zawsze będzie w tym potencjał na kolejne przygody. Przyznam, że naprawdę sporo nad tym myślałem, więc nigdy nie wiadomo, kiedy i czy rzeczywiście te rozmyślania nabiorą kiedykolwiek kształtu.”

Nie możemy mieć oczywiście pewności, że wydarzy się to w 2. sezonie The Mandalorian, ale wydaje się, że jest to logiczna opcja kontynuowania historii Sabine. Musimy tylko poczekać i przekonać się, co szykują dla nas twórcy. Dave Filoni z pewnością jest jedną z tych osób, które trzymają rękę na pulsie w kwestii rozwoju Gwiezdnych wojen, więc możemy mu zaufać, gdy mówi, że coś jest możliwe.Kategorie:Seriale

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

3 replies

  1. Mnie nie interesuje historia Sabine, ale fakt Tego jak to będzie połączone z kontynuacja Rebeliantów i Tego jak się ma Ashoka wstecz po tym jak zobaczymy Jej live action w „Mandalorian” 2.

    Polubienie

  2. @Alalala – W ogóle i szczególe jak chodzi o Ezrę to co do fiaska z Nim się podziało? Kim się stał? Bo stał się konkretnym, pewnym Siebie bohaterem przecież :D

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.