Seriale

2. sezon „The Mandalorian” pojawi się planowo, twierdzi CEO Disneya

Odkąd cały świat przestawił się na nowe warunki spowodowane epidemią koronawirusa, sporo firm musiało zawiesić lub zamknąć swoją działalność, zaś prace nad wieloma produkcjami filmowymi i serialowymi zostały wstrzymane do czasu, aż możliwy będzie bezpieczny powrót na plany zdjęciowe i do studiów nagraniowych. Okazuje się jednak, że problem ten nie dotyczy wyczekiwanego przez fanów 2. sezonu The Mandalorian.

Jak stwierdził CEO DisneyaBob Chapek – udzielając wywiadu dla CNBC, zdjęcia do najnowszego sezonu przygód Mandalorianina zostały zakończone jeszcze przed uderzeniem pandemii, zaś w tej chwili trwają jedynie prace postprodukcyjne, na które panujące obostrzenia nie mają żadnego wpływu. W związku z tym produkcja ukaże się na platformie Disney+ planowo, czyli w październiku bieżącego roku.

https://twitter.com/starwarstuff/status/1259912349642829824

Jak dowiedzieliśmy się za sprawą kilku niedawnych plotek, główny bohater może trafić w trakcie swoich przygód na Ahsokę Tano (graną przez Rosario Dawson) oraz legendarnego Bobę Fetta, w którego wcieli się Temuera Morrison, znany z ról Jango Fetta i klonów w trylogii Prequeli. Dina Djarina ponownie zagra Pedro Pascal, zaś Jon Favreau i Dave Filoni powrócą jako showrunnerzy i scenarzyści produkcji.

Podobne posty

Jeden komentarz

    1. Nie mogę się doczekać Ahsoki. Ja to się tylko boję, że jeżeli przynajmniej część z przewidywanych postaci się nie pojawi, to, nawet jeśli sezon 2 będzie dobry, to spotka go fala hejtu ze względu na niespełnione oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.