Seriale

Sequel „Rebeliantów” ma mieć styl animacji z finału „Wojen klonów”

Po definitywnym zakończeniu emisji Wojen klonów, wielu fanów gwiezdnowojennych animacji powoli wypatruje kolejnej produkcji. Od dłuższego czasu spekuluje się, że ma to być kontynuacja Rebeliantów, skupiona na poszukiwaniach Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna przez Ahsokę Tano i Sabine Wren.

Świeżych wieści o potencjalnym serialu dostarczył w najnowszym materiale wideo (który możecie zobaczyć poniżej) kanał Kessel Run Transmissions. Źródła kanału sugerują, że powstająca seria ma być bardziej zbliżona do wyglądu finałowego sezonu Wojen klonów niż Rebeliantów. Jakikolwiek stosunek można mieć do stylu Rebels, nie ulega wątpliwości, że to najnowszy sezon The Clone Wars wyglądał najlepiej spośród wszystkich dotychczasowych animacji i utrzymanie tego trendu to dobra decyzja Lucasfilmu.

Ponadto w sequelu mieliby się pojawić Rex oraz Wolffe. Nie jest to specjalnie szokująca informacja, biorąc pod uwagę, jak bardzo zżyty był pierwszy z nich z Ahsoką Tano.

Jeśli wierzyć plotkom, animowana seria ma zadebiutować pod koniec tego roku, więc jej zapowiedzi powinniśmy doczekać się w przeciągu najbliższych tygodni lub najdalej paru miesięcy. Najprawdopodobniej ukazywać się będzie za pośrednictwem platformy Disney+, gdyż w ostatnim czasie właśnie tam lądują wszelkie produkcje należące do koncernu Disneya.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.