Seriale

Bo-Katan Kryze w 2. sezonie „The Mandalorian”!

Wygląda na to, że The Mandalorian w coraz większym stopniu staje się projektem służącym Dave’owi Filoniemu do prezentowania w live action bohaterów znanych już publice z jego seriali animowanych. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, iż w 2. sezonie produkowanej dla Disney+ historii zobaczymy Ahsokę Tano, a teraz doszła do nas wieść o występie kolejnej postaci z Wojen klonów oraz Rebeliantów.

Jak donosi portal Slash Film, swojego debiutu w wersji aktorskiej oczekuje właśnie Bo-Katan Kryze. W mandaloriańską wojowniczkę wcieli się Katee Sackhoff – aktorka, która użyczała bohaterce głosu w animacjach – inaczej więc niż w przypadku Ahsoki, gdzie Ashley Eckstein zastąpić ma Rosario Dawson.

Warto wspomnieć, iż do czasu ostatnich minut finałowego odcinka The Mandalorian to właśnie Bo-Katan była ostatnią znaną nam posiadaczką mrocznego miecza, z którego w czasie akcji serialu korzysta Moff Gideon.

The Mandalorian (odcinek 8.), reż. Taika Waititi

Poza raczej niewielkimi rolami głosowymi w The Clone Wars oraz Rebels, Katee Sackhoff może pochwalić się też fizycznymi występami w ramach zarówno filmów, jak i seriali. Z roli Kary Thrace aktorkę z pewnością kojarzą fani Battlestar Galactica – ostatnio natomiast można było zobaczyć ją między innymi w serialu Another Life, a wcześniej pojawiała się też w filmach takich jak Riddick czy Oculus.

Mimo epidemii na 2. sezon The Mandalorian na szczęście nie będziemy czekać dłużej, niż zakładał początkowy plan i emisja kolejnej porcji odcinków rozpocznie się w październiku tego roku. Oprócz Bo-Katan (oraz oczywiście głównych bohaterów projektu) na ekrany naszych telewizorów ma zawitać również Boba Fett.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.