Seriale

Bail Organa i Generał Draven powrócą w serii o Cassianie Andorze!

Niezawodny Bespin Bulletin, który niejednokrotnie dostarczał nam już sprawdzonych przecieków na temat wielu produkcji ze świata Gwiezdnych wojen, ponownie przynosi nam ciekawe wieści, tym razem dotyczące niezatytułowanej serii o Cassianie Andorze. Jak twierdzą źródła portalu, Jimmy Smits i Alistair Petrie, wcielający się odpowiednio w Baila Organę i Generała Dravena, mają powrócić do świata Star Wars w ramach serialu o rebelianckim kapitanie.

Przecieki uzyskane przez Bespin Bulletin sugerują, że aktorzy są w tej chwili w trakcie rozmów z Lucasfilmem i wiele wskazuje na to, że ponownie odtworzą swoje role z Łotra 1.

https://www.instagram.com/p/CAI1MhfAQzJ/

Co więcej, dowiadujemy się również, że wyznaczono już termin powrotu do prac na planie zdjęciowym serialu, które został odroczone z powodu panującej pandemii. Ekipa ma wrócić do nagrań pod koniec lipca bieżącego roku, a więc po około 3 miesiącach przerwy (w kwietniu przerwano trwające od 6 tygodni zdjęcia).

Planowo seria o Cassianie miałaby zadebiutować na Disney+ w 2021 roku. Nie wiadomo, jak opóźnienia wpłyną na datę premiery pierwszego odcinka, ale można mieć nadzieję, że jeśli prace faktycznie rozpoczną się w lipcu, to przesunięcie nie będzie mocno odczuwalne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.