Bail Organa i Generał Draven powrócą w serii o Cassianie Andorze!

Niezawodny Bespin Bulletin, który niejednokrotnie dostarczał nam już sprawdzonych przecieków na temat wielu produkcji ze świata Gwiezdnych wojen, ponownie przynosi nam ciekawe wieści, tym razem dotyczące niezatytułowanej serii o Cassianie Andorze. Jak twierdzą źródła portalu, Jimmy Smits i Alistair Petrie, wcielający się odpowiednio w Baila Organę i Generała Dravena, mają powrócić do świata Star Wars w ramach serialu o rebelianckim kapitanie.

Przecieki uzyskane przez Bespin Bulletin sugerują, że aktorzy są w tej chwili w trakcie rozmów z Lucasfilmem i wiele wskazuje na to, że ponownie odtworzą swoje role z Łotra 1.

Co więcej, dowiadujemy się również, że wyznaczono już termin powrotu do prac na planie zdjęciowym serialu, które został odroczone z powodu panującej pandemii. Ekipa ma wrócić do nagrań pod koniec lipca bieżącego roku, a więc po około 3 miesiącach przerwy (w kwietniu przerwano trwające od 6 tygodni zdjęcia).

Planowo seria o Cassianie miałaby zadebiutować na Disney+ w 2021 roku. Nie wiadomo, jak opóźnienia wpłyną na datę premiery pierwszego odcinka, ale można mieć nadzieję, że jeśli prace faktycznie rozpoczną się w lipcu, to przesunięcie nie będzie mocno odczuwalne.Kategorie:Seriale

Tagi: , , , , , , , , ,

2 replies

Trackbacks

  1. Bail Organa i Generał Draven powrócą w serii o Cassianie Andorze! — Star Wars: Rebelianckie Szumowiny | Mon site officiel / My official website
  2. Załoga serialu o Cassianie Andorze na planie już wkrótce, choć bez pośpiechu – Star Wars: Rebelianckie Szumowiny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.