Fanmade

„Victory and Death” – fanowski hołd dla poległych Jedi i klonów

Co jakiś czas w sieci pojawia się fanowskie dzieło, które wyróżnia się spośród tony treści przewijającej się codziennie na naszych tablicach lub w powiadomieniach. Zawsze, gdy taka warta uwagi rzecz gdzieś się wybije, staramy się zwrócić na nią Waszą uwagę. Nie inaczej jest tym razem, ponieważ najnowsze wideo youtube’owego kanału Darth Porg z pewnością wzbudzi zainteresowanie tych fanów Star Wars, którym bliski jest wątek upadku Zakonu Jedi i krwawego finału Wojen klonów.

Filmik zatytułowany Victory and Death (czyli tak samo jak ostatni odcinek 7. sezonu The Clone Wars) stanowi poruszający hołd dla rycerzy Jedi i klonów poległych w czasie wydarzeń związanych z Rozkazem 66. Niemal 10-minutowy materiał, przedstawiający sceny i dialogi z The Clone Wars, Rebeliantów, Prequeli, Oryginalnej Trylogii i Jedi Fallen Order, które umiejętnie okraszono muzyką Johna Williamsa, zobaczycie poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.