Gry

Znamy pierwsze szczegóły nowego patcha do „Battlefronta II”

battlefront-2-rey-skywalker-yellow-lightsaber

Kilka dni temu informowaliśmy o nowym, nieplanowanym wcześniej patchu do Battlefronta II, który twórcy zapowiedzieli w związku z serią błędów oraz feedbackiem graczy po aktualizacji Battle of Scarif, kończącej regularne wsparcie dla gry. Deweloperzy podzielili się z nami pierwszymi detalami wspomnianego update’u.

Poza naprawą różnorakich błędów, przede wszystkim zmieni on wymagania potrzebne do uzyskania skórki Old Master Apprentice dla Dartha Maula. Do jej zdobycia nadal będzie potrzebne 5000 zabójstw, ale wszystkimi bohaterami Ciemnej strony, a nie samym Maulem. Takie samo uproszczenie czeka wyzwania odblokowujące skórkę Princess dla Lei oraz Farmer dla Luke’a Skywalkera.

Na razie nie wiadomo, kiedy aktualizacja zostanie udostępniona, ale podkreślono, że na pewno nie będzie to przyszły tydzień.

Czy zakończenie live service’u dla Battlefornta II oznacza zupełne porzucenie gry przez DICE? Z pewnością nie możemy już spodziewać się regularnych update’ów ani nowych map i bohaterów, tak jak to miało miejsce przez ostatnie 2 lata, ale wciąż pojawiać się będą wyzwania społecznościowe, a ptaszki ćwierkają, że od czasu do czasu rzucony zostanie niewielki patch, dodający skórkę lub poprawiający błędy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.