Seriale

[Plotka] Powstaje samodzielny serial aktorski o Ahsoce Tano

Już od pewnego czasu po sieci krążą przecieki na temat potencjalnego cameo Ahsoki Tano w 2. sezonie The Mandalorian, w którą miałaby wcielić się Rosario Dawson. Póki co nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia tych wieści, ale sama aktorka puszczała oczko w stronę fanów podczas kilku wywiadów, sugerując, że w doniesieniach może kryć się ziarno prawdy. Wygląda jednak na to, że nie będzie to jej jedyny występ w ramach uniwersum Star Wars.

Inne źródła plotek podają, iż kontrakt Dawson ma zobowiązywać ją do wystąpienia nie tylko w serii o przygodach Dina Djarina, ale również w innych produkcjach live action. To właśnie w odniesieniu do tych wieści pojawiły się nowe przecieki, wedle których powstać ma samodzielna seria, skupiająca się na byłej członkini Zakonu Jedi. Wieści pochodzą od całkiem wiarygodnego źródła, jakim jest Daniel Richtman – reporter CNBC.

W tym miejscu warto przypomnieć o doniesieniach na temat rzekomo powstającej animacji, stanowiącej sequel Rebeliantów, gdzie pierwsze skrzypce również ma grać Ahsoka. Wygląda więc na to, że w najbliższych latach czeka nas sporo interakcji z togrutańską użytkowniczką Mocy – w niektórych przypadkach będzie się pojawiać jako postać grana przez Rosario Dawson, a w innych jako znana nam bohaterka animacji, dubbingowana przez Ashley Eckstein… Po warunkiem, że choć część plotek znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.