Filmy

Nowe grafiki zdradzają działanie miecza Rey

Star-Wars-The-Rise-Skywalker-Rey-Yellow-Lightsaber

Nieco ponad dwa tygodnie temu podzieliliśmy się z Wami szczegółowymi grafikami nowego miecza Rey Skywalker, ale wygląda na to, że to nie koniec. Artysta koncepcyjny Matthew Savage podzielił się w mediach społecznościowych nowymi grafikami i animacjami, zaś Phil Szostak zdradził kilka szczegółów fabularnych dotyczących miecza...

Koncepty ujawniają wygląd klatki z kryształem kyber. Jak zdradził artysta, nie było potrzeby tworzenia wyglądu tej części oręża, jednak i tak postanowiono ją zaprojektować. Kto wie, może kiedyś projekt zostanie wykorzystany.

https://www.instagram.com/p/CAQBaJaDOUd/?utm_source=ig_embed

Okazuje się, że miecz mieliśmy podziwiać w filmie dużo dłużej niż tylko w ostatniej scenie. Phil Szostak zdradził, że pierwotnie „miał być wątek poboczny ciągnący się przez cały film i ukazujący Rey pracującą na swoim stanowisku [nad mieczem świetlnym – przyp. red.], posługując się tekstami Jedi jako przewodnikiem.” Ostatecznie motyw ten został zawarty w powieściowej adaptacji The Rise of Skywalker, której recenzję przeczytacie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.