Gry

„Battlefront II” – szczegóły majowego patcha i plotki o darmowym miesiącu

Dzisiaj doczekaliśmy się premiery prawdopodobnie ostatniego patcha do Battlefronta II, o którym już wcześniej wspominaliśmy. Kolejne potencjalne zmiany w grze mają być wprowadzane zdalnie przez serwer.

Zgodnie z tym, co mówiono wcześniej, zmieniono wyzwania służące odblokowaniu skórki Dartha Maula (Old Master) oraz skórek Luke’a (Farmer) i księżniczki Lei (Princess). Od teraz wymagane 5000 zabójstw można dokonać odpowiednio jakimkolwiek bohaterem Ciemnej lub Jasnej strony Mocy. Ponadto naprawiono szereg mniejszych lub większych błędów oraz zdecydowano się na drobne osłabienie postaci Vadera i Kylo. Po szczegółowy opis aktualizacji zajrzyjcie tutaj.

Co więcej, najnowszy wyciek sugeruje, że Battlefront II będzie dostępny za darmo w czerwcu dla użytkowników PlayStation Plus, co z pewnością może być dobrą okazją do podtrzymania zainteresowania tytułem i przyciągnięcia nowych graczy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.