Gry

Nowa gra Star Wars ma zostać ujawniona w przyszłym tygodniu

Mamy dobre wieści dla fanów spragnionych kolejnych gier wideo spod szyldu Gwiezdnych wojen. Jak nieoficjalnymi kanałami doniósł Jordan Maison – redaktor Cinelinx, który niejednokrotnie dostarczał wiarygodnych przecieków zza kulis gwiezdnowojennych produkcji – już w pierwszych dniach czerwca zostanie ujawniona nowa gra osadzona w odległej galaktyce. Chodzi o tytuł, którego robocza nazwa przewinęła się kilka razy na naszych łamach – Project Maverick, tworzony przez studio EA Motive.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Maison postanowił przypomnieć wszystkim, że wciąż powstaje gra od studia Motive, w związku z czym fani Star Wars powinni wyczekiwać przyszłego tygodnia.

Niestety nie dowiedzieliśmy się wiele więcej, ale portale rozrywkowe już zaczęły dociekać, kiedy dokładnie powinnyśmy spodziewać się informacji o grze. Najpewniejszym strzałem wydaje się być 4 czerwca, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się oficjalna prezentacja nadchodzącej konsoli PlayStation 5. Przedstawienie w tym samym momencie gwiezdnowojennej produkcji, która tworzona jest z myślą o nowej generacji konsol, wydaje się logicznym posunięciem.

Pozostaje zatem tylko czekać do przyszłego tygodnia. Miejmy nadzieję, że przekonamy się wówczas, co szykują dla nas twórcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.