Książki i komiksy

Premiera „Thrawn Ascendancy: Chaos Rising” przyspieszona

Czytelnicy gwiezdnowojennych książek z pewnością są zawiedzeni niedawną decyzją o opóźnieniu publikacji pozycji z ery The High Republic. Dla nich to jednak jedyna zła wiadomość w tym tygodniu, bowiem premiera innej wyczekiwanej powieści została przyspieszona o miesiąc.

Mowa o nowej trylogii przybliżającej losy niebieskolicego Admirała, a mianowicie Thrawn Ascendancy pióra Timothy’ego Zahna. Chaos Rising, czyli pierwszy tom cyklu, zadebiutuje na rynku 1 września, a nie w październiku, jak podawano wcześniej. Fabuła powieści ma koncentrować się na losach Thrawna przed dołączeniem do Imperium i ukazać nam społeczeństwo Chissów z dużo szerszej niż dotąd perspektywy.

Poniżej możecie dodatkowo znaleźć próbkę audiobooka, którego narratorem jest Marc Thompson.

Jak na razie nie mamy żadnych informacji na temat ewentualnej polskiej premiery pierwszej części nowego cyklu. Niedawno Uroboros wydał na polskim rynku drugą część głównej trylogii Thrawna, czyli Sojusze, a teraz oczekujemy zapowiedzi Thrawn: Treason.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.