Seriale

[Plotka] Thrawn i Ezra zadebiutują w filmie lub serialu live action

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości w zdecydowanie najpopularniejszym trzonie uniwersum Star Wars prym wieść będą postaci, które dotąd pojawiały się jedynie w mniej znaczących mediach. W wersjach live action podobno mają zadebiutować Ahsoka Tano czy Bo-Katan Kryze, przy czym w kontekście pierwszej bohaterki mówi się też o osobnym serialu aktorskim na Disney+, a to bynajmniej nie koniec listy występów, o których można przeczytać w rozmaitych raportach. Teraz do grona postaci mających pojawić się w wersji aktorskiej dołączyło dwóch kolejnych bohaterów.

Jak przekazuje portal The Direct, powołując się na doniesinia Daniela Richtmana, w ramach nieznanego jeszcze projektu aktorskiego planowany jest debiut Admirała Thrawna. Postać powstała jeszcze w czasach funkcjonowania starego kanonu uniwersum (obecnie Legendy), ale znalazło się dla niej miejsce również i w nowym. Jak dotąd Thrawn był bohaterem trzech książek Timothy’ego Zahna oraz antagonistą w animowanym serialu Rebelianci. Występ w formie live action byłby więc jego kolejnym „awansem” w ramach Gwiezdnych wojen.

Jednocześnie The Illuminerdi donosi, że swojej aktorskiej wersji doczekać miałaby się inna postać z Rebeliantów. Według portalu, trwają poszukiwania aktora między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia, pochodzenia azjatyckiego bądź latynoamerykańskiego, który wcieliłby się w Ezrę Bridgera. Co ciekawe, znalazło się już paru chętnych do odegrania roli – między innymi znany z zeszłorocznego remake’u Aladyna Mena Massoud czy użyczający bohaterowi głosu w serialu animowanym Taylor Gray.

W przypadku obu postaci nie jest jasne, o jakim projekcie miałaby być mowa. Spekuluje się, że bohaterowie mogliby pojawić się w rzekomo planowanym solowym serialu o Ahsoce Tano. Tymczasem jednak, trochę w oderwaniu od formy live action, zarówno Ezra, jak i Thrawn zapewne pojawią się w podobno powstającym (również animowanym) sequelu Rebeliantów.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.