Konkurs

KONKURS! Do wygrania „STAR WARS: AHSOKA”

Tak jak obiecaliśmy, przyszedł czas na kolejny z serii konkursów, jakie w ostatnim czasie zorganizowaliśmy na naszej stronie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was zabawę z okazji finału 7. sezonu serialu The Clone Wars, a do zgarnięcia będzie w niej egzemplarz powieści Star Wars: Ahsoka autorstwa E.K. Johnston.

Zadanie konkursowe nie należy do skomplikowanych i każdy może czuć się zaproszony do udziału. Wystarczy w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku (tutaj) odpowiedzieć na pytania:

Czego nauczyły cię przygody Ahsoki Tano przedstawione w serialu „Wojny klonów”? Czy stosujesz tę lekcję w życiu codziennym?

Żeby odpowiedź była brana pod uwagę, na końcu komentarza umieśćcie tagi #TheCloneWars i #RebelianckieSzumowiny. Odpowiedzi po wstawieniu nie mogą być edytowane!

Zabawa startuje dziś i potrwa do 5 czerwca (piątek), do godz. 19:00. Poniżej zapoznacie się z pełnym Regulaminem konkursu.


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem i Sponsorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 5 czerwca 2020 roku (do godziny 19:00).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: egzemplarz książki „Star Wars: Ahsoka” autorstwa E.K. Johnston.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.