Gry

Jednak nie poznamy szczegółów „Project Maverick” w tym tygodniu – prezentacja gier na PlayStation 5 odroczona

star-wars-project-maverick_4bw2

W tym tygodniu jednak nie doczekamy się prezentacji nadchodzącej przypuszczalnie w tym roku gry ze świata Star Wars, znanej jako Project Maverick. Ze względu na trwające w Stanach Zjednoczonych protesty po zabójstwie George’a Floyda, Sony zdecydowało o przełożeniu wydarzenia.

„Postanowiliśmy odroczyć wydarzenie związane z promocją PlayStation 5, które zaplanowane było na 4 czerwca.

Choć rozumiemy, że gracze na całym świecie wyczekują z niecierpliwością zapowiedzi gier na PS5, nie sądzimy, by był to dobry czas na świętowanie i póki co chcemy się wycofać, by ważniejsze głosy mogły zostać usłyszane.”

Przypomnijmy, że wiarygodne źródła donosiły o rychłej prezentacji najnowszej gry z uniwersum Star Wars, co miało nastąpić najprawdopodobniej na specjalnym wydarzeniu, na którym Sony chciało zaprezentować gry zmierzające na debiutującą w tym roku konsolę PlayStation 5. Na razie nie znamy nowej daty wydarzenia, ale możemy spekulować, że w takiej sytuacji prezentacji Mavericka doczekamy się w trakcie EA Play, czyli internetowej konferencji Electronic Arts, która (o ile również nie zostanie przełożona) ma się odbyć 12 czerwca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.