Gry

Mistrz Yoda częścią sekretu z „Jedi: Fallen Order”

Kto by pomyślał, że Jedi: Fallen Order wciąż może skrywać jakieś tajemnice przed dociekliwymi graczami? Okazuje się, że do niedawna tak właśnie było – youtuber Bombastic kilka dni temu zamieścił w sieci wideo, które prezentuje odnalezienie przez niego Easter egga związanego z mistrzem Yodą.

Odkrycie dokonane zostało w grobowcu Eilrama na planecie Zeffo. Dotarcie do sekretu wymaga specyficznego ustawienia elementów pewnej łamigłówki, znajdującej się w innej części grobowca, oraz mozolnych prób wskoczenia na ścianę, która prowadzi do tunelu skrywającego „nagrodę”.

Sam Easter egg składa się z surowych obiektów 3D, przedstawiających zwierzęta występujące na Bogano oraz… Mistrza Yodę. Czyżby twórcy chcieli nam w ten sposób zasugerować, że zielonoskóry Jedi pochodził właśnie z Bogano? To oczywiście żartobliwa spekulacja, ale kto wie, jakie znaczenie kryje się za podobnymi znajdźkami.

Poniższy filmik ukazuje, jak dotrzeć do omawianego sekretu.

Przy okazji przypomnimy, że całkiem niedawno Respawn udostępnił spory patch dla Upadłego zakonu, dodający do gry zupełnie nowy tryb wyzwań oraz elementy kosmetyczne dla Cala Kestisa i BD-1.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.