Książki i komiksy

Premiera „Star Wars: Queen’s Peril” – udostępniono fragment powieści

Za Oceanem miała dziś miejsce premiera nowej powieści Queen’s Peril autorstwa E.K. Johnston, rozgrywającej się przed oraz w trakcie wydarzeń znanych z Gwiezdnych wojen: Mrocznego Widma. Książka skupia się na historii Padmé Amidali oraz jej służących, przybliżając nam kulisy budowania przez królową Naboo siatki swoich sobowtórów, ochroniarzy i zaufanych szpiegów.

Dołączając się do promocji tytułu na amerykański rynku, portal Polygon opublikował wczoraj jej fragment, dzięki któremu lepiej poznajemy postaci z najbliższego otoczenia Amidali – między innymi kapitana Panakę oraz Sabé (formalnie znaną jako Tsabin), których możecie kojarzyć z Epizodu I. W ramach ciekawostki przypomnimy, że Sabé grana była w filmie przez Keirę Knightley.

Udostępniony rozdział pozwala nam zapoznać się z procesem rekrutowania przez Padmé i Panakę służek. Okazuje się, że królowa Naboo szukała osób o bardzo konkretnych zdolnościach i już na samym początku swojego panowania wiedziała, co chce w ten sposób osiągnąć.

Co prawda polscy czytelnicy nie mają co liczyć na zakup książki w formie fizycznej, jednak jeśli czujecie się dobrze z językiem angielskim, możecie znaleźć ją w rozmaitych księgarniach internetowych w formie cyfrowej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.