Książki i komiksy

Książki Star Wars od Uroboros przecenione o 50%

Uroboros dość niespodziewanie zorganizował promocję książek z uniwersum Star Wars, o czym poinformowano wczoraj rano na fanpage’u wydawnictwa. Tytuły z oferty, pośród których znajdziemy Koniec i początek Chucka Wendiga, Utracone gwiazdy Claudii Gray czy Tarkina autorstwa Jamesa Luceno, przecenione zostały aż o połowę. Wydarzenie ma potrwać do 14 czerwca.

Co ciekawe, na końcu wpisu znalazła się informacja o tym, że nadchodzą również zapowiedzi nowych gwiezdnowojennych powieści! Miejmy nadzieję, że w tym roku polski rynek doczeka się co najmniej kilku ciekawych książek z nowego kanonu Star Wars.

W ostatnim czasie miała miejsce polska premiera drugiej części kanonicznej trylogii o Wielkim Admirale Thrawnie, czyli Thrawn: Sojusze. Być może pośród zapowiedzi znajdzie się część trzecia – Thrawn: Treason? Czas pokaże.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.