Gry

[AKTUALIZCJA] Wiemy, kiedy oficjalnie zapowiedziany zostanie „Project Maverick”

[Aktualizacja] Wygląda na to, że data 9 czerwca została podana dość pochopnie. Wedle najnowszych doniesień, prezentacja Project Maverick ponownie została przesunięta. Gra będzie ujawniona światu dopiero w przyszłym tygodniu, lecz przed 18 czerwca, kiedy to odbędzie się konferencja EA Play.


Niedawno pisaliśmy o odwołaniu specjalnego pokazu Sony, na którym pierwotnie ujawniona miała zostać kolejna gra z uniwersum Star Wars. Wiarygodne źródło podaje teraz, kiedy ostatecznie miałaby się odbyć prezentacja tytułu.

Jak informuje Bespin Bulletin, miałoby się to odbyć 9 czerwca. Na tę chwilę nie wiadomo, co zostanie nam pokazane, ale prawdopodobnie chodzi o zwiastun i rzeczywisty tytuł produkcji. Więcej szczegółów, a może i fragmentu rozgrywki, możemy spodziewać się na konferencji EA Play zaplanowanej na 18 czerwca.

Pozostają jedynie spekulacje w kwestii tematyki pozycji. Jeśli sugerować się grafiką poglądową i widniejącym na niej imperialnym niszczycielem, możemy ponownie zawitać do galaktyki z czasów Oryginalnej Trylogii. Niewykluczone jednak, że to jedynie zmyłka i w rzeczywistości doczekamy się projektu osadzonego w czasach High Republic – okresu świetności Zakonu Jedi, którego rozwój niedawno zapowiedział Lucasfilm.

Oferta z PS Store, o której pisaliśmy kilka miesięcy temu, dotyczyła wersji beta powstającego tytułu, a to z kolei sugeruje, że najprawdopodobniej chodzi o grę z segmentu multiplayer. Co więcej, nieoficjalnie dowiadujemy się, że Maverick nie ma nic wspólnego z doświadczeniem VR, więc możemy spodziewać się, iż tworzony jest z myślą o „tradycyjnej” rozgrywce na konsolach nowej generacji oraz komputerach PC.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.