Seriale

Enfys Nest może pojawić się w serii o Cassianie Andorze

Dawno nie mieliśmy okazji napisać niczego ciekawego na temat serii o Cassianie Andorze, lecz dzięki najnowszym doniesieniom jest ku temu dobra okazja. Okazuje się, że Enfys Nest może skrzyżować swoje ścieżki z głównym bohaterem nadchodzącego live action.

Jeden z fanów zapytał na Instagramie aktorkę Erin Kellyman – wcielającą się w postać Nest w Solo: A Star Wars Story – czy spotkanie jej bohaterki z Sawem Gerrerą (o którym wspomina książkowa adaptacja spin-offu) może być wskazówką odnośnie tego, że pojawi się w ramach serialu o Cassianie. Co ciekawe, Kellyman nie zaprzeczyła, odpowiadając jedynie: „Żadnych spoilerów, wybacz”. Reakcja odtwórczyni Enfys z miejsca rozbudziła spekulacje, a im dłużej rozważamy jej rolę w serialu, tym więcej nabiera ona sensu.

Z Solo wiemy, że rzekoma antybohaterka tak naprawdę wspierała w rozwoju raczkującą Rebelię, a po wydarzeniach z filmu spotkała się z Sawem Gerrerą i przekazała mu zdobyte coaxium. Akcja Hana Solo rozgrywa się na 10 lat przed Nową nadzieją, zaś serial o Cassianie osadzono 5 lat później – można więc podejrzewać, że rola Enfys w ramach Rebelii byłaby znacznie bardziej prominentna (żeby było jeszcze ciekawiej, 5 lat przed Epizodem IV rozpoczyna się również animacja Rebelianci).

Jeśli obecność Enfys Nest zostanie potwierdzona, warto będzie zastanowić się nad tym, w jaki jeszcze sposób telewizyjne show mogłoby połączy ze sobą bohaterów lub wydarzenia z Łotra 1 i Solo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.