Książki i komiksy

Polak współtworzył publikację „The Lightsaber Collection”

lukasz-liszko-lightsaber-collection

W październiku na rynek wydawniczy trafi niespotykana dotąd pozycja zatytułowana The Lightsaber Collection, czyli zbiór wszystkich mieczy świetlnych, jakie występują w dotychczasowych kanonicznych dziełach – od filmów, seriali i gier, na książkach i komiksach kończąc. Wyjątkowa nie jest jednak tylko tematyka, ale też jeden z autorów.

Trójwymiarowe rendery wszystkich rękojeści zostały bowiem wykonane przez polskiego grafika i fotografa Łukasza Liszko. Podczas prac nad zbiorem współpracował z autorem Danem Wallacem i ilustratorem zajmującym się portretami postaci Ryanem Valle. Miał również wgląd m.in. w oręż należący do okresu High Republic.

Powyżej możecie zobaczyć przykładowe strony pozycji udostępnione przez wydawnictwo Insight Editions. Jeśli chcecie zapoznać się z innymi pracami polskiego artysty, zajrzyjcie na jego stronę.

Premiera The Lightsaber Collection za Oceanem została wyznaczona na 20 października tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.