Seriale

Deborah Chow potwierdza, że wciąż trwają prace nad serią o Obi-Wanie

W styczniu tego roku informowaliśmy o wstrzymaniu prac na planie serii przybliżającej przygody Obi-Wana Kenobiego, mającej rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z Zemsty Sithów i Nowej nadziei. Nieoficjalne źródła donosiły, iż miało to związek z odrzuceniem pierwszej wersji scenariusza i koniecznością opracowania nowego od podstaw. Wynikiem tych zdarzeń było odroczenie produkcji do początku przyszłego roku i można powiedzieć, że cały projekt stanął niejako pod znakiem zapytania. Na szczęście właśnie dowiedzieliśmy się, iż widowisko z pewnością wciąż powstaje, ponieważ potwierdzenie padło ze strony showrunnerki i reżyserki przygód Kenobiego, Debory Chow.

Twórczyni wystąpiła niedawno w ramach panelu poświęconego The Mandalorian (którego współtworzyła w roli reżyserki), gdzie z jej ust padły słowa na temat postępu prac nad serią o Obi-Wanie. Chow stwierdziła, że ekipę czeka jeszcze sporo pracy, ale wszystko powoli zmierza we właściwym kierunku. Jeśli więc martwiliście się o to, że kolejny projekt związany z Brodatym Jedi zostanie schowany do szuflady, możecie odetchnąć z ulgą.

Przypomnijmy, że pierwotnie pierwszy klaps na planie miał paść w sierpniu tego roku, ale wcielający się w głównego bohatera Ewan McGregor osobiście przekazał informację o tym, że start zdjęć przesunięto na styczeń 2021.

Telewizyjne show zadebiutuje na platformie Disney+. Na pełną historię składać ma się 6 odcinków (nie wiemy, czy powstaną kolejne sezony). Nie mamy niestety żadnych informacji odnośnie daty premiery pierwszego epizodu serialu i na ten moment ciężko poddawać tę kwestię jakimkolwiek spekulacjom.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.