Seriale

Pedro Pascal z większą rolą w 2. sezonie „The Mandalorian”

Pedro-Pascal-The-Mandalorian

Jakiś czas po 1. sezonie The Mandalorian pojawiła się informacja, że przez znakomitą większość czasu ekranowego w rolę Din Djarina wcielali się dublerzy, a nie zatrudniony do tej roli Pedro Pascal, który wówczas jedynie użyczał postaci głosu. Okazuje się, że proporcje w 2. sezonie mogą odwrócić się o 180 stopni.

Według profilu Bespin Bulletin, zaangażowanie Pedro w najnowsze odcinki serialu było dużo większe i spędził on w mandaloriańskiej zbroi znacznie więcej czasu niż poprzednio. Możemy więc przypuszczać, że w kolejnym sezonie Din będzie częściej ściągał swój hełm, a widzowie będą mogli z większą częstotliwością doświadczać niewątpliwego talentu aktorskiego Pedro Pascala. W końcu angażowanie tak rozpoznawalnego aktora byłoby wyjątkowo dziwnym ruchem ze strony Lucasfilmu, gdyby nie pozwolono mu grać w bardziej naturalnych warunkach.

Przypomnijmy, że drugi sezon The Mandalorian trafi na platformę Disney+ bez opóźnień, czyli w październiku tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.