Seriale

Sam Hargrave dołącza do załogi „The Mandalorian” jako reżyser drugiej ekipy

Sam Hargrave to nazwisko, które mogło obić się ostatnio o uszy widzom platformy Netflix, bowiem jest on reżyserem wysoko ocenianego filmu zatytułowanego Tyler Rake: Ocalenie (ang. Extraction). Produkcja, w której główną rolę odegrał Chris Hemsworth (Thor w filmach z serii Avengers), po brzegi upakowana jest scenami akcji, które wydają się być specjalnością Hargrave’a. I właśnie nietuzinkowy talent do aranżowania takich sekwencji dał mu przepustkę do ekipy produkującej 2. sezon wyczekiwanego przez fanów The Mandalorian, gdzie pełnił funkcję reżysera drugiej ekipy filmowej (czyli ekipy do zdjęć bez głównych aktorów).

Jak przekazuje na swoich łamach serwis Collider, Jon Favreau poszukiwał kogoś, kto dobrze rozumie sceny akcji i będzie potrafił odpowiednio zaimplementować je w nowych odcinkach Mandalorianina. Hargrave okazał się być świetnym kandydatem, nie tylko z uwagi na jego ostatnie osiągnięcia w ramach netfliksowej produkcji, ale również ze względu na ogromne doświadczenie w pracy nad tworzonymi przez Marvela filmami o superbohaterach – pełnił tam rolę koordynatora kaskaderów, co samo w sobie stanowi mocne portfolio.

Co zatrudnienie osoby z takim doświadczeniem oznacza dla przygód Dina Djarina? Jak powiedział sam zainteresowany, „celem twórców było wyniesienie scen akcji w serialu na nowy poziom”, co jednoznacznie świadczy o tym, iż możemy się spodziewać, że będzie ich więcej i prawdopodobnie będą znacznie bardziej widowiskowe niż w poprzednim sezonie.

Przypomnijmy, że wciąż trwają prace postprodukcyjne nad kontynuacją The Mandalorian. Pomimo wybuchu epidemii, która od kilku miesięcy wpływa negatywnie na cały świat rozrywki (i nie tylko), serial ma pojawić się na platformie Disney+ według planu, czyli w październiku tego roku, co zdążył potwierdzić CEO Disneya oraz showrunner serii, Jon Favreau.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.