Gry

Piekło zamarzło! Znamy ostateczną datę ujawnienia gry „Project Maverick”

Od kilkunastu dni panuje spory chaos związany z nadchodzącą prezentacją nowej gry ze świata Gwiezdnych wojen, znanej w tej chwili jedynie pod kryptonimem Project Maverick – docierają do nas coraz to nowe plotki, często zupełnie zmieniające bieżącą sytuację. Wygląda jednak na to, że burza powoli się uspokaja i prawdopodobnie poznaliśmy ostateczną datę ujawnienia produkcji studia EA Motive.

Najnowsza gra Star Wars ma zostać ujawniona w najbliższy wtorek (16 czerwca) w formie krótkiego zwiastuna. Więcej informacji o tytule uzyskamy podczas konferencji EA Play, która odbędzie się w piątek 19 czerwca (o 1:00 w nocy czasu polskiego). Doniesienia portalu Bespin Bulletin sugerują również, że gra zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku, a prawdopodobnie tego lata odbędą się beta testy.

https://www.instagram.com/p/CBQnhZ_Ahcd/

Nie mamy w tej chwili żadnych pewnych wieści odnośnie typu rozrywki, jaką zapewni graczom Project Maverick. Robocza nazwa, która nawiązuje do filmu z serii Top Gun, sugeruje powiązanie z arcade shooterami o tematyce myśliwców (jak chociażby Rogue Squadron). Oferta z PS Store (pisaliśmy o niej kilka miesięcy temu) dotyczyła wersji beta powstającego tytułu, a to z kolei podpowiada, że najprawdopodobniej chodzi o grę z segmentu multiplayer. Co więcej, nieoficjalnie dowiadujemy się, że tytuł nie ma nic wspólnego z doświadczeniem VR i tworzony jest przede wszystkim z myślą o konsolach nowej generacji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.