Seriale

Obejrzałem pilotażowe odcinki „Jedi Temple Challenge” i żałuję, że nie mam już 10 lat

Na kanale Star Wars Kids wylądowały wczoraj dwa pilotażowe odcinki pierwszego w historii teleturnieju osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen. Jedi Temple Challenge – bo taki tytuł nosi program rozrywkowy – prowadzony jest przez Ahmeda Besta, którego prawdopodobnie większość z Was kojarzy z rolą Jar Jar Binksa z trylogii Prequeli. Tym razem Best wciela się jednak w mistrza Jedi imieniem Kelleran Beq (swoją drogą, będącego postacią kanoniczną), poddającego próbom trzy pary młodych padawanów. Dość powiedzieć, że oglądając program autentycznie żałowałem, że nie mam już 10 lat i nie mieszkam gdzieś za Oceanem.

Nie wiem nawet od czego zacząć, żeby dobrze opisać Wam, jak bardzo przemyślany i świetnie zrealizowany został ten pomysł. Od niesamowicie klimatycznych scenerii i autentycznych droidów towarzyszących Beqowi, przez efekty CGI oraz cudny model statku Jedi, aż po przepiękne historie rysunkowe i głosy legendarnych aktorów ze świata Star Wars (Frank Oz jako Yoda czy Sam Witwer jako głos Ciemnej strony Mocy). Każdy aspekt Jedi Temple Challenge wręcz ocieka klimatem odległej galaktyki, a dorosły widz, który ogląda zmagania młodych uczestników, marzy o tym, by znów wrócić do czasów dzieciństwa. Całości dopełnia fakt, że rekwizyty użyte na wizji (przede wszystkim mam tu na myśli elementy mieczy świetlnych) pochodzą z parku Star Wars: Galaxy’s Edge.

Niezależnie od tego, jak bardzo będę wychwalał teleturniej, nic nie zastąpi Wam samodzielnego przekonania się o jego superlatywach. Poniżej obejrzycie oba udostępnione odcinki.

Wszystkie nowe epizody Jedi Temple Challenge będą pojawiały się na YouTube.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.