Gry

„Project Maverick” to „Star Wars: Squadrons”! Oferta gry wyciekła przez sklep Microsoft

[AKTUALIZACJA] Oficjalny profil EA Star Wars opublikował zapowiedź potwierdzającą wcześniejsze przecieki. Okazuje się, że pierwsza prezentacja w postaci trailera pojawi się już 15, a nie 16 czerwca, jak wcześniej twierdzono. W Polsce będzie to najbliższy poniedziałek o godz. 17:00. Premiera zwiastuna odbędzie się na youtube’owym kanale wydawcy.


Nareszcie mamy jakieś konkrety na temat nowej gry ze świata Star Wars! Możemy przestać posługiwać się kryptonimem Project Maverick, ponieważ produkcja od studia EA Motive okazuje się być zatytułowana Star Wars: Squadrons. Wyciek ujawniający nazwę oraz grafikę promocyjną pojawił się dosłownie przed chwilą na oficjalnej stronie Microsoft Store.

Tytuł gry i okładka bezsprzecznie zdradzają jej tematykę, jaką okazują się być starcia myśliwców (co podejrzewano od momentu, gdy poprzez PS Store wyciekła robocza nazwa). Od Jeffa Grubba dowiadujemy się natomiast, że produkcja ma oferować kampanię na kilka godzin rozgrywki, lecz główny nacisk będzie położony na potyczki w trybie multiplayer, podobnie jak w przypadku gier z serii Battlefront.

https://www.instagram.com/p/CBVyrsLAZyR/

Przypomnijmy, że oficjalne ujawnienie Star Wars: Squadrons ma nastąpić 16 czerwca, kiedy to ujrzymy krótki teaser gry. Z kolei na konferencji EA Play, którą zaplanowano na 18 czerwca (w Polsce będzie to 1:00 w nocy z 18 na 19 czerwca), przedstawione zostaną fragmenty rozgrywki oraz poznamy nieco więcej faktów o powstającym tytule.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.